Grąžinimas

Perkant parduotuvėje www.perlai.eu kiekvienam pirkėjui, įsigijusiam įprastas prekes suteikiama 14 d. grąžinimo garantija nuo prekės gavimo dienos.

Vadovaujamės „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217“.

  • Prekės, pagamintos pagal individualius užsakymus yra negrąžinamos, išskyrus tuos atvejus, jeigu yra gamybinis brokas.
  • Kiekvienai prekei suteikiama tiekėjo garantija gamybiniam brokui ir kitiems defektams nesusijusiems su normaliu prekės naudojimu ir aplinkos poveikiu. 

Norėdami grąžinti tinkamos kokybės, nenaudotą, nepažeistą ir prekinės išvaizdos nepraradusią prekę, turite:

  • Susisiekti el. paštu perlai.eu@inbox.lt ir laisva forma paaiškinti grąžinimo priežastį bei pateikti pirkimo įrodymą (iš anksto neperspėjus ir prieš tai nesuderinus, prekės nebus grąžinamos).
  • Sulaukus atsakymo iš mūsų komandos ir patvirtinus grąžinimą, atsiųsti grąžinamas prekes su ženklinimo etiketėmis ir originaliose pakuotėse sutartu būdu.

  • Gavę prekę ir įvertinę jos būklę, mes įsipareigojame atsakyti kiek įmanoma greičiau ir ne vėliau kaip per 10 darbo dienų grąžinti pirkėjui sumokėtus pinigus (neįskaitant siuntimo išlaidų).

Įsigydami perlų apyrankes, kuriose užsegimo ilgis nėra reguliuojamas ir pateikiama galimybė pasirinkti konkretų ilgį, prašome kiek įmanoma tiksliau išmatuoti riešą arba mėgstamos apyrankės ilgį.

Dėl blogai nurodyto dydžio, apyrankės pervėrimas kainuos papildomai  5€ + pristatymo išlaidos.