NEMOKAMAS PRISTATYMAS SAUGUS IR GREITAS ATSISKAITYMAS 30 DIENŲ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Kaip prižiūrėti perlų papuošalus

Daugeliui iš mūsų papuošalai yra neatsiejama mūsų įvaizdžio dalis. Ir nesvarbu ar juos nešiojame dėl mados, įpročio ar simbolikos, bet jie visi vainikuoja mūsų įvaizdį ir yra svarbi reprezentacijos dalis. Papuošalai ir aksesuarai gali būti subtilios jūsų asmenybės ekspresijos, identiteto dalis ir paprasčiausiai paryškina jūsų asmeninį stilių.

Neretai įsigyjame bižuterijos, sunkiai priderinamų gaminių ir juos nešiojame vieną kartą, tačiau investuojant į kokybiškus papuošalus kaip mūsų įvairių perlų gaminiai, juos galima nešioti visą gyvenimą jeigu jie yra tinkamai prižiūrimi.

Šiame įraše dalinamės informacija kodėl papuošalus svarbu prižiūrėti ir pateiksime patarimų kaip išlaikyti perlų papuošalų ilgaamžiškumą.

Kodėl turėtume valyti papuošalus ir nuo ko pradėti?

Tvarkome valome savo namus, automobilius, drabužius – deja daugelis žmonių pamiršta valyti papuošalus. Nepamirškime kad juvelyriniai dirbiniai taip pat nešiojami ir dažniausiai yra arti jūsų kūno savaitėmis, mėnesiais ir kartais net metų metais. Tai reiškia kad ilgainiui jie gali įgyti daug nešvarumų nors iš pirmo žvilgsnio ir plika akimi to nepastebime.

Taip pat neprižiūrimas papuošalas gali tapti pavojingu ir pritraukti bakterijas bei mikrobus. Prižiūrėdami ir išvalydami papuošalus ne tik pašalinsite nepageidaujamas bakterijas ir purvą bet ir atnaujinsite gaminio išvaizdą bei žvilgesį tarsi jis būtų naujas. Kasdien nešiojant papuošalą paprasta įprasti ir užsimiršti kaip jis atrodė tik įsigijus. Be nuolatinės priežiūros, perlai ir kiti natūralūs akmenys, mineralai gali prarasti savo tikrąjį žvilgesį, sidabras oksiduojasi ir pilkuoja, o bendra gaminio išvaizda gali tapti itin prasta. Dėl šios priežasties ir jeigu dažnai nešiojate perlų papuošalus, tai būtina juos valyti reguliariai.

auksiniai auskarai su akoya perlais

Nors perlai pasižymi ilgalaikiškumu, jie yra unikalūs savo struktūra, kas lemia jų pažeidžiamumą tam tikriems chemikalams. Tad, paprasčiausias būdas prižiūrėti perlų papuošalą, naudoti vos vos šiltą, muiluotą vandenį ir drėgną švelnią audinio skiautę.

Visų pirma, švelniai ir delikačiai nuvalykite perlus, įsitikinkite kad pasiekiate ir sunkiai prieinamas vietas kurios reikalauja daugiau pastangų.

Kai perlai bus nuvalyti, padėkite juos ant rankšluosčio kad išdžiūtų. Nenaudokite papildomų džiovinimo prietaisų. Išdžiuvus papuošalui ir pastebint kad nebeliko drėgmės, atsargiai ir rūpestingai nuvalykite perlus su švelniu medvilniniu pluoštu. Tokiu būdu pašalinsite bet kokius užsilikusius nešvarumus tuo pačiu išryškindami perlų natūralų žvilgesį.

Jeigu jūsų perlai yra suverti ant specialaus siūlo ir surišti mazgeliais kaip daugelis mūsų parduotuvėje esančių vėrinių, prieš užsidedant išvalytą vėrinį, įsitikinkite kad jis tikrai išdžiuvo. Kitu atveju, drėgnas siūlas gali išsitampyti.

Kaip laikyti perlų papuošalus?

Paprasčiausias būdas išsaugoti jūsų papuošalų ilgaamžiškumą yra teisingas jų laikymas.

Perlų paviršius yra pakankamai švelnus, tad gali būti nesunkiai subraižomas. Perlai turi būti apsaugoti nuo kontakto su aštriais abrazyviais paviršiais ar kitais nelygiais papuošalais.

Idealiai perlai turi būti laikomi specialiame medvilniniame, satino ar kito švelnaus audinio maišelyje arba įvynioti į švelnų audinį. Įdėkite maišelį į papuošalų dėžutę arba laikykite saugioje vietoje. Tai apsaugos juos nuo įbrėžimų ir dulkių.

Verta paminėti kad perlai išgaunami vandenyje ir per didelis karštis arba intensyvi šviesa gali pakenkti jų spalvai arba atsirasti įskilimų perlo paviršiuje. Nelaikykite jų ilgai ant tiesioginių saulės spindulių.

Venkite stiprių chemikalų

Perlai pasižymi šarminio mineralo savybėmis ir stiprūs chemikalai gali jiems smarkiai pakenkti.

Būkite atsargūs ir nesirinkite stiprių cheminių valiklių. Pavyzdžiui kai kurie kvepalai turi kenksmingų savybių perlų paviršiui, nagų lako nuėmėjas, net kai kurie maisto produktai gali pakenkti perlo išvaizdai.

Tad svarbiausias mūsų patarimas būtų rengiantis ar ruošiantis užsidėti perlų papuošalą paskutinį, tačiau dienos pabaigoje nusiimti jį patį pirmą!!!

Tikimės kad pateiktais patarimais pasinaudosite ir ilgai džiaugsitės perlais.

Su geriausiais linkėjimais,

perlai.eu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Uždaryti
Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Krepšelis tuščias Krepšelyje nėra jokių produktų.