SAUGUS IR GREITAS ATSISKAITYMAS 30 DIENŲ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Grąžinimo informacija

Perkant parduotuvėje www.perlai.eu kiekvienam pirkėjui, įsigijusiam įprastas prekes suteikiama 30 d. grąžinimo garantija nuo prekės gavimo dienos.

Vadovaujamės „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217“, todėl:

  • Prekės, pagamintos pagal individualius užsakymus yra negrąžinamos, išskyrus tuos atvejus, jeigu yra nustatytas gamybinis brokas.
  • Kiekvienai prekei yra suteikiama garantija gamybiniam brokui ir kitiems defektams nesusijusiems su normaliu prekės naudojimu ir aplinkos poveikiu.

Norėdami grąžinti tinkamos kokybės, nenaudotą, nepažeistą ir prekinės išvaizdos nepraradusią prekę, prašome:

  • Susisiekti su mumis el. paštu info@perlai.lt ir nurodyti prekės grąžinimo priežastį.
  • Sulaukus atsakymo iš mūsų ir patvirtinus grąžinimą, išsiųsti grąžinamą prekę originalioje pakuotėje.
  • Gražinamą prekę išsiųsti mūsų nurodytu adresu tik per kurjerių tarnybą.

Gavę prekę ir įvertinę jos būklę, mes įsipareigojame atsakyti kiek įmanoma greičiau ir ne vėliau kaip per 10 darbo dienų grąžinti pirkėjui sumokėtus pinigus (neįskaitant siuntimo išlaidų).

Įsigydami perlų apyrankes, kuriose užsegimo ilgis nėra reguliuojamas ir pateikiama galimybė pasirinkti konkretų apyrankės ilgį, prieš perkant, prašome kiek įmanoma tiksliau išmatuoti riešą arba mėgstamos apyrankės ilgį, kad įsigytos apyrankės dydis Jums tiktų. Kiekvieno papuošalo perdarymo/pervėrimo kaina derinama individualiai.

Uždaryti
Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Krepšelis tuščias Krepšelyje nėra jokių produktų.